Koncerty - archiv

  • 2021

    19. 11. –

    Žatec, duo s Vladimírem Javorským

  • 6. 11. –

    Náchod – Náchodské dny poezie

  • 3. 11. –

    Praha, Malostranská beseda, křest CD

  • 20. 10. –

    Praha, Knihovna Václava Havla, duo s Vladimírem Javorským

  • 14. 10. –

    Praha, Dobrá Trafika – trio Vladimír Javorský, Tomáš Görtler

  • 2. 10. –

    Týn nad Vltavou – Moštování

  • 24. 9. –

    Jičín – Valdštějnská lodžie

  • 18. 9. –

    Horka nad Maravou, Ekojarmark

  • 19. 8. –

    Uherský Brod

  • 13. 8. –

    Brno, Maraton hudby

  • 30. 7. –

    Manětín

  • 24. 7. –

    Březnice

  • 23. 7. –

    Lhotice u Českých Budějovic

  • 9. 7. –

    Vlčkovice fest

  • 26. 6. –

    Malá Skála

  • 25. 6. –

    Jičín

  • 19. 6. –

    Praha, Kampa, Cool v plotě

  • 18. 6. –

    Dvůr Králové, KAFE Dostaveníčko

  • 11. 6. –

    Tochovice

  • 5. 6. –

    Černilov

  • 4. 6. –

    Stochov

  • 2020

    22. 12. –

    Praha, Dobeška s Jardou Svobodou zrušeno

  • 21. 11. –

    Malá Skála zrušeno

  • 20. 11. –

    Jičín, Valdštejnská lodžie zrušeno

  • 13. 11. –

    Humpolec, s kapelou, host Pavla Beretová zrušeno

  • 5. 11. –

    Praha, Dobrá Trafika zrušeno

  • 31. 10. –

    Tochovice zrušeno

  • 30. 10. –

    Brno, Leitnerka zrušeno

  • 26. 9. –

    Olomouc, Horní náměstí

  • 21. 9. –

    Praha, Valdštejnská zahrada

  • 16. 9. –

    Praha, Malostranská beseda zrušeno

  • 14. 8. –

    Klatovy, Renesanční dvorek

  • 7. 8. –

    Hodonín, Svatovavřinecké slavnosti

  • 5. 7. –

    Hradec Králové

  • 26. 6. –

    Choceň

  • 23. 6. –

    Karlovy Vary

  • 20. 6. –

    Krásetín

  • 13. 6. –

    Aš, KC LaRitma

  • 5. 6. –

    Tišnov

  • 4. 6. –

    Ústí nad Orlicí, Město v pohybu zrušeno

  • 20. 5. –

    Praha, loď Tajemství zrušeno

  • 10. 5. –

    Havlíčkův Brod, Kavárna ve Vile zrušeno

  • 9. 5. –

    Svitavy, Muzeum  zrušeno

  • 30. 4. –

    Brno, Leitnerka zrušeno

  • 25. 4. –

    Krásetín, U Kuchařů zrušeno

  • 18. 4. –

    Žatec zrušeno

  • 17. 3. –

    Choceň zrušeno

  • 12. 3. –

    Stochov, KD zrušeno

  • 14. 2. –

    Milevsko, Galerie M

  • 25. 1. –

    Dyjice, klub Bezobav

  • 2019

    12. 12. –

    Praha, Dobeška, host Jarda Svoboda

  • 3. 12. –

    Praha, Kampa, Domeček Salla terrena

  • 28. 11. –

    Praha, Radotín – zrušeno

  • 22. 11. –

    Ostrava, Komorní klub

  • 21. 11. –

    Brno, Leitnerka

  • 20. 11. –

    Havlíčkův Brod

  • 16. 11. –

    Jablonec nad Nisou

  • 5. 11. –

    Praha, Kampa, Domeček Salla terrena

  • 2. 11. –

    Čermná nad Orlicí

  • 1. 11. –

    Lanškroun

  • 24. 10. –

    Praha, Malostranská beseda

  • 18. 10. –

    Valašské Meziříčí

  • 11. 10. –

    Praha, Dobrá Trafika

  • 5. 10. –

    Krasíkov

  • 1. 10. –

    Praha, Kampa, Domeček Salla terrena

  • 21. 9. –

    Jesenice, trio

  • 3. 9. –

    Praha, Kampa, Domeček Salla terrena

  • 23. 8. –

    Helfštýn

  • 16. 8. –

    Litomyšl

  • 6. 8. –

    Praha, Kampa

  • 27. 7. –

    Krásetín

  • 18. 7. –

    Uherský Brod

  • 17. 7. –

    Ostrava, Colours of Ostrava

  • 23. 6. –

    Náměšť nad Oslavou

  • 4. 6. –

    Praha, Kampa, Domeček Salla terrena

  • 1. 6. –

    Havlíčkův Brod, Kavárna Ve Vile

  • 31. 5. –

    Lanškroun, Forea

  • 30. 5. –

    Brno, Leitnerka

  • 14. 5. –

    Jihlava

  • 7. 5. –

    Praha, Kampa, Domeček Salla terrena

  • 16. 4. –

    Praha, Malostranská Beseda

  • 2. 4. –

    Praha, Kampa, Domeček Salla terrena

  • 30. 3. –

    Žatec, trio

  • 9. 3. –

    Salle Sang & Klang, 1, rue des Trois Glads, Luxembourg

  • 1. 3. –

    Milevsko, duo s Vladimírem Javorským

  • 22. 2. –

    Havlíčkův Brod, sólo

  • 5. 2. –

    Praha, Kampa, Domeček Salla terrena

  • 1. 2. –

    Levín, duo s Vladimírem Javorským

  • 28. 1. –

    Praha, U Prince Miroslava

  • 19. 1. –

    Český Krumlov, klub Antré Městského divadla, sólo

  • 2018

    20. 12. –

    Pardubice

  • 8. 12. –

    Český Těšín, sólo

  • 7. 12. –

    Dobeška, trio s Vladimírem Javorským a Petrem Tichým, host Jarda Svoboda

  • 4. 12. –

    Kampa, KC Salla Terrena, host Herky

  • 23. 11. –

    Brno, Leitnerka

  • 20. 11. –

    Malostranská beseda, Výroční koncert

  • 16. 11. –

    Háj ve Slezsku, sólo

  • 15. 11. –

    Ostrava, TV Noe, duo s Vladimírem Javorským

  • 8. 11. –

    Turnov

  • 6. 11. –

    Kampa, KC Salla Terrena, host Terezie Palková

  • 2. 10. –

    Kampa, KC Salla Terrena, host Lucie Dlabola Bulisová

  • 16. 9. –

    Kunštát

  • 4. 9. –

    Kampa, KC Salla Terrena, host Eliška Sýkorová

  • 29. 7. –

    Folkové prázdniny, Náměšť nad Oslavou, s kapelou a Vladimírem Javorským

  • 20. 7. –

    Březnice s kapelou

  • 14. 7. –

    Cheb s kapelou

  • 6. 7. –

    Boskovice, trio s Vlastou Konopiským a Petrem Tichým

  • 22. 6. –

    Klatovy, Strýc of Klatovy

  • 14. 6. –

    Na Slamníku, duo s Josefem Prexlem

  • 5. 6. –

    Kampa, KC Salla Terrena, host Jakub Noha

  • 2. 6. –

    Pacov, duo s Vladimírem Javorským

  • 1. 5. –

    Kampa, KC Salla Terrena, host Pavel Čadek

  • 27. 4. –

    Hořovice, duo s Josefem Prexlem

  • 19. 4. –

    Karlovy Vary, Galerie umění

  • 13. 4. –

    Brno, klub Leitnerka, křest CD

  • 3. 4. –

    Kampa, KC Salla Terrena, host Žofie Kabelková

  • 20. 3. –

    Malostranská beseda, křest CD Ryby, raci

  • 6. 3. –

    Kampa, KC Salla Terrena, host Jana Štefličková

  • 6. 2. –

    Kampa, KC Salla Terrena, host Jakub Cermaque

  • 2. 2. –

    Kaštan, společný koncert s písničkáři

  • 2017

    13. 12. –

    Praha, Kaštan – s Vladimírem Javorským, host Jarda Svoboda

  • 7. 12. –

    Praha, Dobrá Trafika , trio

  • 24. 11. –

    Praha, Studio Paměť, společný koncert s vokální skupinou Jezinky

  • 7. 11. –

    Praha, Kampa Salla Terrena – Mirek Kemel s Petrem Tichým(kontrabas), Jarda Jeřábek(saxofon), host Terezie Palková

  • 3. 10. –

    Praha, Kampa Salla Terrena – Mirek Kemel s Vlastou Konopiským (kytara, viola), Tomášem Görtlerem (akordeon), host Lakuna

  • 23. 9. –

    Bor u Tachova

  • 16. 9. –

    Liberec, Frozen fest

  • 9. 9. –

    Praha, Braník sobě

  • 5. 9. –

    Mirek Kemel s Pavlem Hlaváčkem (akordeon, píšťaly, flétny, perkuse), host Jana Vébrová

  • 19. 8. –

    Planá u Mariánských lázní

  • 18. 8. –

    Nové Hrady

  • 16. 8. –

    Praha, Festival Rádia Regina

  • 12. 8. –

    Kuks

  • 5. 8. –

    Závodí fest, Beroun

  • 14. 7. –

    Nepomuk

  • 24. 6. –

    Skalicefest

  • 19. 6. –

    Hodonín, kino, spojené s vernisáží výstavy karikatur

  • 6. 6. –

    Praha, Kampa Salla Terrena – Mirek Kemel s Vlastou Konopiským (kytara, viola), Tomášem Görtlerem (akordeon), host Pavla Boučková

  • 31. 5. –

    Praha, KC VOZOVNA

  • 2. 5. –

    Mirek Kemel s Vladimírem Javorským, hosté Jezinky

  • 4. 4. –

    Praha, Kampa Salla Terrena, Mirek Kemel s Josefem Prexlem (akordeon, klávesy), hosté Herky

  • 25. 3. –

    Pardubické divadlo, hosté na křtu CD kapely Elixír

  • 7. 3. –

    Kampa Salla Terrena, Mirek Kemel s Petrem Tichým(kontrabas) a Jardou Jeřábkem (saxofon), host Jakub Noha

  • 7. 2. –

    Kampa Salla Terrena, Mirek Kemel s Tomášem Görtlerem(akordeon) a Petrem Tichým (kontrabas), host Jana Štefličková

  • 2016

    6. 12. –

    Praha, Domeček Kampa Salla Terrena s Vladimírem Javorským. Host Trabandita Jarda Svoboda sólo

  • 1. 11. –

    Praha, Domeček Kampa Salla Terrena. Trio s Vlastou a Tomášem. Host Karel Vepřek

  • 16. 10. –

    Praha, Struny dětem, sólo

  • 15. 10. –

    Praha, Struny dětem, sólo

  • 12. 10. –

    Brno, Šelepka, kapela

  • 6. 10. –

    Pardubice, kapela

  • 4. 10. –

    Praha, Domeček Kampa Salla Terrena, duo s Petrem Tichým. Host Jezinky

  • 19. 9. –

    Praha 6, Šesťák, duo s Josefem Prexlem

  • 10. 9. –

    Praha, Benefice pro Čimický háj, Čimický háj. Trio s Vlastou a Pepou

  • 6. 9. –

    Praha, Domeček Kampa Salla Terrena, duo s Josefem Prexlem. Hosté Herky

  • 6. 8. –

    Konstantinovy Lázně, kapela

  • 2. 8. –

    Praha, Domeček Kampa Salla Terrena s Vladimírem Javorským. Host kapela Lakuna

  • 7. 7. –

    Lanškroun, duo s Vlastou Konopiským

  • 3. 7. –

    Český Brod, Rock for people, sólo

  • 25. 6. –

    Dyjice, sólo

  • 11. 6. –

    Kuks – hospital Kuks, s kapelou a hostem Vladimírem Javorským

  • 7. 6. –

    Praha – Domeček Kampa Salla Terrena

  • 3. 5. –

    Praha, Domeček Kampa Salla Terrena, Krystyna Skalická j.h.

  • 28. 4. –

    Praha, Kavárna Do větru

  • 21. 4. –

    Únětice – restaurace U Lasíků

  • 5. 4. –

    Praha, Domeček Kampa Salla Terrena, sólo, hosté Jezinky

  • 30. 3. –

    Praha – Kaštan

  • 20. 3. –

    Frýdek-Místek

  • 19. 3. –

    Svitavy, Červená knihovna

  • 24. 2. –

    Praha, loď Kristián Marco

  • 3. 2. –

    Praha, Domeček Kampa Salla Terrena, duo s Vladimírem Javorským

  • 2015

    19. 12. –

    Děčín, Husův sbor

  • 12. 12. –

    Aš, Cihelna

  • 5. 12. –

    Nymburk, restaurace Na Žofíně (sólo)

  • 24. 11. –

    Praha, loď Kristián Marco

  • 24. 11. –

    Praha, loď Kristián Marco

  • 19. 11. –

    Vysoké Mýto, Bar Bar

  • 21. 10. –

    České Budějovice, Highway (sólo)

  • 16. 10. –

    Praha, Thirsty Dock (sólo)

  • 13. 10. –

    Praha, Palác Akropolis (+ Jakub Noha a Nohaband j.h.)

  • 1. 10. –

    Beroun, Jiná káva

  • 10. 9. –

    Praha, Domeček na Kampě

  • 19. 8. –

    Bílé Poličany

  • 26. 7. –

    Praha, Parukářka, duo s Josefem Prexlem

  • 16. 6. –

    Praha, Náplavka

  • 10. 6. –

    Rakovník

  • 23. 5. –

    Krásetín, Restaurace U Kuchařů

  • 7. 5. –

    Praha, Divadelní klub Troníček

  • 28. 4. –

    Praha, loď Kristian Marco (solo)

  • 28. 3. –

    Liberec, Lidové sady (v rámci festivalu Jeden svět)

  • 10. 3. –

    Praha, Divadelní klub Troníček

  • 17. 2. –

    Praha, loď Kristian Marco

  • 2014

    15. 12. –

    Praha, kavárna Už jsme doma

  • 16. 11. –

    Olomouc, Divadlo hudby

  • 15. 11. –

    Brno, Stará pekárna (koncert + vernisáž výstavy)

  • 14. 11. –

    Trutnov, Kabinet (+ Vladimír Javorský)

  • 12. 11. –

    Praha, loď Kristian Marco

  • 18. 10. –

    Domažlice

  • 4. 10. –

    Praha, Kaštan

  • 4. 10. –

    Konstantinovy Lázně, Slavnosti jablek

  • 27. 9. –

    Černošice, Club Kino

  • 12. 9. –

    Písek, Cool v plotě

  • 4. 8. –

    Telč, festival Prázdniny v Telči

  • 2. 8. –

    Náměšť nad Oslavou, Folkové prázdniny (jako hosté Traband)

  • 11. 7. –

    Polička, Colourmeeting

  • 4. 7. –

    Nové Hrady, Novohradské hraní 2014

  • 28. 6. –

    Praha, Áčkofest (botanická zahrada Troja)

  • 10. 6. –

    Karlovy Vary, Galerie umění

  • 6. 6. –

    Beroun

  • 25. 5. –

    Opava, Cafe Evžen

  • 24. 5. –

    Brno, Stará pekárna

  • 13. 5. –

    České Budějovice, Horká vana

  • 12. 5. –

    Hosín, fara

  • 6. 5. –

    Hranice na Moravě, Zámecký klub

  • 5. 5. –

    Tišnov, MKS Mlýnská

  • 4. 5. –

    Praha, Palác Akropolis – křest CD „Nic víc“

  • 6. 2. –

    Praha, Cafe Periferie

  • 2013

    5. 11. –

    Praha, Kavárna Už jsme doma

  • 17. 9. –

    Praha, Kavárna Domova svaté Rodiny

  • 8. 9. –

    Praha, Parukářka

  • 3. 8. –

    Jindřichův Hradec – náměstí

  • 26. 7. –

    Kroměříž – Festival zpívajících básníků

  • 22. 7. –

    Náměšť nad Oslavou, Folkové prázdniny

  • 12. 7. –

    Boskovice, Festival

  • 16. 6. –

    Tátafest na Parukářce

  • 15. 6. –

    Černín, Loutkofest

  • 28. 5. –

    Praha, kavárna Už jsme doma

  • 21. 5. –

    Šumperk, DK

  • 28. 3. –

    knihkupectví Avatar (sólo, + Vladimír Javorský)

  • 21. 2. –

    České Budějovice, Horká vana

  • 14. 2. –

    Hustopeče, M klub

  • 2012

    13. 12. –

    Praha, Divadlo Komedie

  • 10. 11. –

    Praha, Cafe v lese (sólo)

  • 23. 9. –

    Praha, Na Parukářce (sólo)

  • 22. 9. –

    Koněprusy, Komunitní centrum (+ Vladimír Javorský j.h.)

  • 9. 9. –

    Praha, Na Parukářce (sólo)

  • 21. 6. –

    Praha, knihkupectví Avatar (sólo)

  • 16. 6. –

    Koněprusy, Akce Dvorek

  • 21. 5. –

    Praha, Takavárna, sólo

  • 19. 5. –

    Březnice, Zámek

  • 15. 5. –

    Praha, Strašnické divadlo (+ Vladimír Javorský j.h.)

  • 6. 5. –

    Nové Hrady, Koželužna

  • 25. 4. –

    Praha, Rybanaruby

  • 12. 4. –

    Valašské Meziříčí, KZ Valmez (Malá scéna)

  • 21. 3. –

    Praha, Strašnické divadlo (+ Vladimír Javorský j.h.)

  • 7. 3. –

    Praha, Víno Na Celné

  • 29. 2. –

    Praha, Rybanaruby

  • 28. 2. –

    Beroun, Jiná káva

  • 13. 2. –

    Praha, Takavárna

  • 2011

    22. 12. –

    Praha, Rybanaruby

  • 1. 12. –

    Praha, Bar Roura (sólo)

  • 30. 11. –

    Praha, Rybanaruby

  • 26. 10. –

    Praha, Rybanaruby

  • 13. 10. –

    Praha, A Studio Rubín (křest CD Krajem šel anděl – s hosty)

  • 6. 9. –

    Praha, Rybanaruby

  • 12. 8. –

    Turnov, Kulturní centrum

  • 1. 7. –

    Kutná Hora, Hostinec U Dačického

  • 1. 6. –

    Hostinec U Dačického, Kutná Hora